BabyAutoPets TRAVEL FIX systém M BLACK

Novinka
Doporučujeme
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Doporučená MOC
8 999 Kč s DPH
Kód80923902-00-AA
ZnačkaBabyAutoPets
EAN8435593702291
PopisKe stažení

Travel Fix
Travel Fix je první cestovní postroj pro psy, který obsahuje systém Isofix + Top Tether. Toto spojení zajišťuje optimální ukotvení ve vozidle a potřebné zachycení v případě nárazu nebo náhlého brzdění.
Velikost M je určena pro psy od 8 do 20 kg.

Zádržný systém FixConnect™
Místo toho, aby postroj držel pouze za bezpečnostní pásy, má dodatečné upevnění pomocí kotevních úchytů Isofix, které:
> zajišťují bezpečnější a pohodlnější polohu psa.
> zabraňují zranění zvířete.
> mnohonásobně zvyšují bezpečnost oproti jiným postrojům.
> zvyšují míru přežití zvířete v případě nehody.
> zlepšují bezpečnost a ochranu ostatních cestujících ve vozidle.

Testováno pomocí nárazových zkoušek
Crash test (nárazová zkouška) se zpomalovacími impulsy ECE, ECE44 a ECE129.
Systém vyvinutý ve spolupráci se zátěžovou laboratoří na univerzitě v Zaragoze.
Ve společnosti Babyauto Pets věříme, že naši psi si jako členové rodiny zaslouží bezpečí a pohodlí i na cestách.

Průvodce velikostí
Než si koupíte Travelfix pro svého psa, doporučujeme se podívat do našeho průvodce velikostí, abyste se ujistili, že jste našli správnou velikost. Průvodce velikostí vám poskytne všechny informace, které potřebujete k přesnému změření psa a výběru správné velikosti.

Abyste získali správnou velikost, měli byste změřit průměr trupu svého psa, jak je znázorněno na obrázku, a zvážit svého psa, abyste mohli vybrat mezi velikostmi S a M. Postroj tak bude těsně přiléhat k tělu psa a zajistí bezpečné a pohodlné nošení během jízdy autem.

VELIKOST : S
PRŮMĚR : 25 - 55 cm
HMOTNOST : 2 - 10 kg
PLEMENA např. : Yorkšírský teriér, Jezevčík, Pomeranian, Francouzský buldoček

VELIKOST : M
PRŮMĚR : 40 - 95 cm
HMOTNOST : 8 - 20 kg
PLEMENA např. : Knírač, Border kolie, Bígl, Bretaňský španěl

Často kladené otázky:

Měl by být cestovní postroj Travel Fix maximálně napnutý?

Pes se musí pohybovat s napnutým systémem. Maximální přijatelná vzdálenost je 2 cm.

Může pes během cesty s postrojem Travel Fix ležet?

Pro zajištění bezpečnosti psa během cesty je důležité, aby zvíře cestovalo vsedě a ve směru jízdy vozidla. Nedoporučuje se, aby ležel napříč, protože tato poloha nebyla testována a certifikována. Bezpečí psa během cesty pomůže zajistit, když bude sedět ve směru jízdy.

V ideálním případě držte psa vsedě a čelem ke směru jízdy vozidla, abyste zajistili jeho bezpečnost během cesty. Prodloužení horního popruhu může ohrozit bezpečnost vašeho zvířete, protože poloha vleže nebyla testována a certifikována.

Je vhodné používat cestovní postroj Travel Fix na dlouhé cesty?

Pro zajištění pohodlí a bezpečnosti všech cestujících, včetně domácích zvířat, se během dlouhých cest doporučují pravidelné přestávky. Nedoporučuje se cestovat déle než dvě až tři hodiny bez zastávky, abyste si odpočinuli a protáhli nohy. Je důležité zajistit, aby se všichni, včetně domácích mazlíčků, během cesty cítili pohodlně a bezpečně.

Plánujete uvést na trh postroj pro psy s hmotností nad 20 kg?

Ano, v současné době pracujeme na verzi pro psy s hmotností do 25 kg. O vývoji v této oblasti budeme naše zákazníky informovat.

Je k dispozici postroj pro psy o hmotnosti 40 kg?
Bohužel nemáme k dispozici postroj pro psy o hmotnosti 40 kg, protože zádržné systémy ve vozidle nejsou navrženy tak, aby vydržely zátěž způsobenou psy této velikosti.

Existuje nějaký internetový zdroj, kde jsou uvedeny rozměry cestovního postroje Travel Fix?
V současné době nemáme k dispozici online zdroj, který by obsahoval přesné rozměry cestovního postroje Isofix. Pracujeme však na ilustračním obrázku, který obsahuje rozměry a je přístupný na našich webových stránkách. Těšíme se, že tyto informace poskytneme našim zákazníkům co nejdříve.

Je možné přepravovat dva psy malých plemen na jednom úchytném systému Travel Fix?
Při současném designu našeho výrobku není možné přepravovat dva psy na jednom úchytném systému.

Je cestovní pás Travel Fix kompatibilní pouze s vozidly s kotevními systémy dětských sedaček?
Cestovní pásy Travel Fix jsou kompatibilní pouze s vozidly vybavenými kotevními systémy dětských sedaček Isofix a Top Tether
.

Jak najdu úchyty ISOFIX a Top Tether ve svém vozidle?
Úchyty ISOFIX se obvykle nacházejí ve spodní části opěradla v místě, kde se kříží se sedadlem. Upevnění Top Tether se obvykle nachází na zadní straně opěradla sedadla nebo někde v zavazadlovém prostoru (Upozornění: Nezaměňujte s háky pro upevnění nákladu v zavazadlovém prostoru).

Mohu použít cestovní pásy Travel Fix na předním sedadle?
Ano, pokud je sedadlo spolujezdce vybaveno úchyty ISOFIX + Top Tether. Doporučujeme posunout sedadlo co nejvíce dozadu, aby případné působení airbagu nezpůsobilo zranění psa.

Jaká je nejbezpečnější poloha v autě?
Všechna sedadla s úchyty Isofix + Top Tether.

Lze cestovní postroj Travel Fix použít v dodávkách nebo vozidlech bez zadních sedadel?
Musíte se ujistit, že jsou sedadla vybavena úchyty ISOFIX + Top Tether. Ověřte si v příručce k vozidlu (kapitola o dětských zádržných systémech), zda jsou tyto úchyty k dispozici.

Je cestovní postroj Travel Fix testován?
Cestovní postroj Travel Fix prošel přísným testováním v souladu s normami pro schvalování automobilových zádržných systémů.

Je cestovní postroj Travel Fix schválen? 
V současné době neexistuje žádné oficiální schválení pro tento typ výrobku, ale zádržný systém Travel Fix je testován podle platných předpisů, které se vztahují na prvky, které jsou ukotveny do automobilu, pomocí nárazových testů a dalších laboratorních testů, které ověřují účinnost systému za předpokladu, že je používán v souladu s návodem k použití. Vždy dodržujte návod k použití. Jakékoli změny v používání jsou na vlastní riziko uživatele.

Je cestovní postroj Travel Fix testován pomocí nárazových zkoušek?
Ano, postroj Travel Fix byl testován podle zkušebního protokolu vypracovaného na základě norem EHK pro schvalování automobilových zádržných systémů. Zkoušky se provádějí v nárazové laboratoři Univerzity v Zaragoze (Motorland, Alca
niz).

Jakými nárazovými nebo bezpečnostními testy cestovní postroj Travel Fix a jeho součásti prošly?
Odolnost pásů v různých podmínkách (atmosféra, UV záření, vlhkost, teplo, chlad atd.)
Korozní zkoušky kovových součástí.
Únavové zkoušky mechanických součástí.
Teplotní zkouška všech součástí.
Zkoušky pevnosti spony.
Zkoušky mikroprokluzu seřizovacích prvků.
Zkoušky oděru pásu.
Dynamické zkoušky s typickým standardním impulzem čelního nárazu pro vozidla kategorie M1/N1 (celková hmotnost ? 3500 kg)
Zkouška převrácením.

Pes je členem rodiny
Je však také pravda, že mu není přikládán takový význam a bezpečnost, jakou si při cestování ve vozidle zaslouží.

V současné době totiž neexistuje žádný předpis, který by konkrétně stanovil, jak mají domácí zvířata ve vozidle cestovat, i když je uvedeno, že cestující, zvířata a předměty musí zaujmout vhodnou polohu, aby nedocházelo k rušení řidiče.

Proto jsme ve společnosti
Babyauto
chtěli vytvořit novou značku Babyauto Pets a využít našich více než 25 let zkušeností v oblasti dětských zádržných systémů, abychom pomohli zvýšit bezpečnost našich domácích mazlíčků, a tím i celé rodiny.

Naší filozofií je poskytovat zákazníkům výrobky nejvyšší kvality, které dalece přesahují zákonem stanovené normy. Od důkladného testování v nárazové laboratoři společnosti Tecnopark v několika fázích výzkumu a vývoje, výroby autosedaček a dodržování výrobních předpisů až po přísné normy kontroly kvality ISO, které stanovujeme pro každého partnera, s nímž spolupracujeme.

Výrobky Babyauto Pets jsou koncipovány, navrženy a důkladně testovány tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a bezpečnost pro vaše domácí mazlíčky v jakémkoli typu vozidla. Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů s maximální odolností proti nárazu.

Bylo prokázáno, že Travel Fix mnohonásobně zvyšuje míru přežití zvířete v případě nehody ve srovnání s jinými produkty na trhu.

Již více než 25 let se každý den snažíme zvýšit ochranu dětí v autě a nyní jsme chtěli rozšířit naši produktovou řadu i na domácí mazlíčky. Vy tak můžete cestovat s klidnou myslí a oni mohou cestovat se všemi zárukami a komfortem, který si zaslouží.

N
a bezpečnosti vašeho mazlíčka nám záleží stejně jako vám!


  

 

ZnačkaBabyAutoPets
Dokumenty ke stažení
Soubory
NÁVOD