EverydayBaby Láhev sklo 400ml,bright yellow

Akce
EB10493_01_lahev-na-vodu-400ml.jpg
EB10493_01_lahev-na-vodu-400ml.jpg
EB10493_02_lahev-na-vodu-400ml.jpg
EB10493_03_lahev-na-vodu-400ml.png
EB10493_04_lahev-na-vodu-400ml.png
Doporučená MOC
299 Kč s DPH
KódEB10493
ZnačkaEveryday Baby
EAN7350077264939
PopisKe stažení

Everyday Baby - SKLENĚNÁ LÁHEV
Jaká láhev na vodu je pro rodinu ta nejlepší?
Krásná láhev na vodu pro celou rodinu od značky Everyday Baby je konečně tady!
Nikdy nebylo lehčí vybrat si tu správnou láhev!

PRVNÍ LÁHEV VHODNÁ PRO CELOU RODINU!
SKLENĚNÁ LÁHEV SE SILIKONOVOU VRSTVOU - Inovativní ochrana
Naše všemi oblíbená Skleněná Láhev na Vodu pro celou Rodinu s ochrannou silikonovou vrstvou, která chrání láhev, poskytuje extra ochranu proti nárazu a lepší přilnavost. Navíc je příjemná na dotek a krásně vypadá. Integrovaná silikonová vrstva rovněž zabrání roztříštění, pokud se láhev rozbije.

VELMI LEHKÁ SKLENĚNÁ LÁHEV - Snadná a pohodlná
Díky inovativní integrované ochraně tenké silikonové vrstvě je skleněná lahvička chráněna i velmi lehká. Pravděpodobně nejlehčí skleněná láhev na vodu, kterou můžete získat.

SKLO! - Myslete Zdravě!
Vyrobeno z vysoce kvalitního borosilikátového skla a silikonu, je tou nejlepší volbou pro vaše ZDRAVÍ! Sklo neuvolňuje žádné látky jako plasty. Pokud chcete zabránit požití látek, které mohou být pro vás škodlivé, pak je sklo nejlepší volbou. Everyday Baby Skleněná Láhev neobsahuje BPA, BPF, BPS ani ftaláty.

KRÁSNÉ BARVY - zvolte si tu svou!
Skleněná láhev na vodu od Everyday Baby je dostupná ve 4 krásných barvách: mintové, růžové, žluté a šedé

Čas být zdravý?
Skleněná láhev od Everyday Baby pro celou rodinu je krásná, lehká, odolná, vyrobena z materiálů, které jsou dobré pro vaše zdraví!

Najít správnou láhev na vodu není vždy snadné.
Z čeho je vyrobena? Je odolná? Je chráněna proti rozbití? Je lehká?
Bude snadná na údržbu? Je krásná? Je dostupná ve více barvách?
Na trhu je nepřeberné množství lahví na vodu. Některé z nich jsou vyrobeny z plastů, z těch pravděpodobně nechcete pít. Ostatní jsou vyrobeny z těžkého skla, které by nebylo pohodlné při cestování. Některé z nich mají silikonový povlak, což je starý způsob, jak chránit skleněnou lahvičku, ale noční můra při čištění - jak kryt sundat a jak jej opětovně nandat zpátky?! Některé jsou vyrobeny z nerezové oceli, z materiálu, který jen těžko zbavíte pachů. To všechno jsou problémy, kterými se vývojový tým společnosti Everyday Baby denně zabývá a zkoumá do nejmenšího detailu pro to, aby byl váš život jednodušší a bezpečnější!

Vývojáři společnosti Everyday Baby se při vývoji zabývají třemi nejdůležitějšími požadavky na vytvoření té nejlepší láhve pro celou rodinu - dobrý materiál, ergonomie a styl se všemi nejnovějšími funkcemi! Vše pro vytvoření produktu, při jehož používání se budete cítit bezpečně!

Nikdy nebylo snadnější zvolit tu správnou skleněnou láhev na vodu!
Cílem Everyday Baby je vytvářet produkty pro vás a pro vaši rodinu s pocitem pohody, protože vy a vaše rodina si zasloužíte absolutně to nejlepší, a proto klademe velký důraz na design, výběr materiálů a funkčnost. Everyday Baby skleněná lahvička na vodou má všechny vlastnosti, které si může rodina přát pro svůj pocit pohody. Navíc jsou všechny naše produkty testovány v autorizovaných zkušebnách, děláme vše pro to, aby naše produkty byly co nejbezpečnější!

Klíčové vlastnosti:
• Jedna z nejlehčích skleněných lahví na trhu, vyrobena z borosilikátového skla.
• Ochrana proti roztříštění díky integrované silikonové vrstvě
• Krásné barvy
• Bez BPA, bez BPF, bez BPS, bez PVC a bez ftalátů.

Sklo je nejbezpečnější volba.

ZnačkaEveryday Baby
Dokumenty ke stažení