Hauck Bouda na Swift X leo

Akce
doprodej
Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek (6)
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Doporučená MOC
299 Kč s DPH
KódHK550199
ZnačkaHauck
EAN4007923550199
Popis

Bouda Swift X
> VYTVOŘTE SI INDIVIDUÁLNÍ LETNÍ VZHLED
> BEZPEČNOST A POHODLÍ
> JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ VÝMĚNA

VIDEO:
https://www.youtube.com/watch?v=o0oy0Fc4I5g;
https://www.youtube.com/watch?v=mDXX9D1Gkk8


VYTVOŘTE SI INDIVIDUÁLNÍ LETNÍ VZHLED
Vyberte si ze 3 různých designů stříšky pro dokonalý letní pocit. Svěží barvy a moderní vzory od značky hauck a postavičky od Disneyho v celoplošném provedení nenechávají nic náhodě. Váš Swift X tak bude přesně odpovídat vašemu stylu.
Díky vyměnitelné stříšce si můžete kočárek Swift X individuálně přizpůsobit. Doplní váš styl a obohatí váš život barvou. Ať už jste na hřišti nebo ve městě, díky nezaměnitelnému vzhledu bude váš Swift X poutat pozornost.
XL sluneční stříška je stylovým doplňkem cestovního kočárku Swift X. Ať už vám jde o sladění s outfitem, změnu podle ročního období nebo překvapení pro vaše dítě v designu od Disneyho, je volba vyměnitelné stříšky kočárku Swift X jen na vás.

BEZPEČNOST A POHODLÍ
Vysoce kvalitní látky všech vzorů stříšky mají ochranu proti UV záření 50+. Ve stínu XL stříšky je pokožka vašeho dítěte dokonale chráněna.
Prodloužitelná stříška ve třízónovém designu poskytuje vašemu dítěti stín na letním slunci. Boční větrací zóny zajišťují optimální cirkulaci vzduchu při maximální ochraně proti slunci.

JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ VÝMĚNA
Můžete libovolně často přecházet mezi různými vzory. Každou stříšku Swift X lze v několika jednoduchých krocích přesně nasadit na stávající základnu kočárku Swift X.

Bouda Swift X
VYBERTE SI SVŮJ STYL!

Váš styl, vaše stříška, váš individuální letní vzhled. S našimi designy si můžete sluneční stříšku buggy kočárku Swift X upravit přesně podle svého vkusu. Vyberte si z moderních vzorů, jednobarevných provedení a oblíbených motivů od Disneyho a získejte dokonalý vzhled na léto. Díky tomu bude váš buggy kočárek Swift X pro každého pastvou pro oči a každá jízda bude pro vás zážitkem.

XL vyměnitelná stříška má velkou třízónovou konstrukci, která vašemu dítěti poskytne dostatek stínu za slunečného počasí. Ráno zataženo, odpoledne svítí slunce – stříšku můžete podle potřeby pomocí zipu rozšířit ze dvou na tři zóny. Pak se odhalí boční větrací zóny, které zajišťují optimální cirkulaci vzduchu kolem dítěte. Všechny stříšky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních textilií s UV ochranou 50+.

Cestovní kočárek Swift X venku zaujme nejen vesele barevnou vyměnitelnou stříškou, ale má vám i vašemu dítěti také co nabídnout jako kompaktní, lehký kočárek se svěžím, individuálním letním vzhledem – přesvědčte se sami!

ZnačkaHauck