Hauck Cestovní postýlka s pultem Play n Relax Center, melange charcoal

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Doporučená MOC
2 799 Kč s DPH
KódHK600092
ZnačkaHauck
EAN4007923600092
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Hauck Síťka na kočárek/postýlku/autosedačku Protect Me
Doporučená MOC 259 Kč214 Kč bez DPH
Hauck Skládací matrace 120*60 cm grey
Novinka
Doporučená MOC 1 099 Kč908 Kč bez DPH
Popis

Play N Relax Center
> PRÉMIOVÁ SOUPRAVA CESTOVNÍ POSTÝLKY 4 V 1 PRO MOBILNÍ RODINY
> VYSOCE KOMFORTNÍ OBSLUHA
> VYSOCE KVALITNÍ DESIGN ODOLNÝ PROTI PŘEVRŽENÍ

VIDEO : https://www.youtube.com/watch?v=E6kkmGsEbJA 

PRÉMIOVÁ SOUPRAVA CESTOVNÍ POSTÝLKY 4 V 1 PRO MOBILNÍ RODINY
PRÉMIOVÁ KOMPLETNÍ SADA S MNOHA MOŽNOSTMI POUŽITÍ //
Play N Relax Center vám nabízí čtyři funkce na velmi malém prostoru. Dítě tu může spát a hrát si, můžete ho pohodlně přebalit nebo si složenou postýlku jednoduše vzít s sebou na cesty. Jste tedy flexibilní a mobilní od narození.
FLEXIBILITA VŠUDE S INTEGROVANÝM PŘÍSLUŠENSTVÍM // Stačí jeden pohyb rukou a jste připraveni vyrazit, protože prémiová cestovní postýlka má promyšlené příslušenství plně integrované: praktickou přebalovací podložku a tašku na doplňky, výškově nastavitelné druhé dno pro novorozence, průlez pro větší děti a integrovaná kolečka pro spontánní změny místa. 

VYSOCE KOMFORTNÍ OBSLUHA
> OHLEDUPLNÝ K VAŠIM ZÁDŮM, ŠETRNÝ K VAŠEMU DÍTĚTI //
Do závěsného dna pro novorozence umístíte miminko velmi snadno a zároveň ohleduplně vůči vašim zádům. Na praktické přebalovací podložce můžete dítě pohodlně přebalit, zatímco pás zajistí jeho bezpečnost.
> SNADNÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ // Díky vnějším tlačítkům na všech čtyřech stranách je montáž a demontáž rychlá a snadná, a to i pro jednu osobu. Cestovní postýlku s příslušenstvím lze ve složeném stavu uložit do přepravní tašky (součástí), a ušetřit tak místo.
> RYCHLÉ PŘESOUVÁNÍ // Ať už vadí průvan nebo sluneční paprsky, Play N Relax Center umožňuje rychlý přesun z místa na místo. Díky dvěma integrovaným kolečkům můžete cestovní postýlku snadno a rychle přemisťovat.

VYSOCE KVALITNÍ DESIGN ODOLNÝ PROTI PŘEVRŽENÍ
> STABILITA DÍKY RÁMU VE TVARU PÍSMENE A //
Design produktu Play N Relax Center se vyznačuje elegantními liniemi rámu ve tvaru písmene A. Spojuje tak v sobě vysokou kvalitu s moderním vzhledem a stabilitou odolnou proti převržení.
> PRVOTŘÍDNÍ MATERIÁLY, VYSOCE KVALITNÍ VZHLED // Vybrané prémiové textilie v moderním designu nabízí dokonalou harmonii funkčnosti a detailu, elegantně zapadnou do každého interiéru. Vnější madla a vysoce kvalitní látka se snadnou údržbou zajišťují prvotřídní vzhled.

Play N Relax Center
PRÉMIOVÁ CESTOVNÍ POSTÝLKA 4 V 1 V MODERNÍM DESIGNU ODOLNÉMU PROTI PŘEVRŽENÍ
> Díky integrovanému příslušenství vám Play N Relax Center nabízí mnoho možností využití i v tom nejmenším prostoru. Dítě tu může spát a hrát si, můžete ho přebalit nebo si postýlku jednoduše vzít s sebou na cesty. Jste tedy flexibilní a mobilní od narození. Přídavné druhé dno je už součástí balení.
> Do závěsného dna pro novorozence můžete dítě umístit velmi snadno a ohleduplně vůči vašim zádům. Když vás dítě v noci potřebuje, jste hned u něj. Na integrované přebalovací podložce ho můžete přebalit a rychle ho uložit zpět do postýlky. Později můžete závěsný díl vyjmout, stejně jako přebalovací podložku, na které dítě díky bezpečnostnímu pásu bezpečně leží. V boční kapse jsou nezbytnosti vždy po ruce.
> Během dne můžete postýlku pomocí dvou integrovaných koleček snadno přemisťovat a využívat ji jako bezpečné centrum na hraní pro vaše dítě. Průlez na konci lze otevřít pouze zvenčí, nabízí zpestření pro starší děti. Dítě se jím může proplazit nebo si může samo dovnitř lehnout, když si chce odpočinout.
> Díky vnějším tlačítkům na všech čtyřech stranách je montáž a demontáž rychlá a snadná, a to i pro jednu osobu. Cestovní postýlku s příslušenstvím lze ve složeném stavu uložit do dodané přepravní tašky, a ušetřit tak místo.
> Prémiová cestovní postýlka Play N Relax Center v sobě spojuje vysoce kvalitní materiály se stabilitou rámu ve tvaru písmene A, který je odolný proti převržení. Vybrané prémiové textilie v moderním designu nabízejí dokonalou harmonii funkce a detailu, díky čemuž se postýlka báječné hodí do každého interiéru.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 9,80 kg
Celková hmotnost produktu / 10,50 kg

Rozměry :
Rozměry po složení /  77 x 26 x 22,5 cm
Rozměry po postavení  /  129 x 79 x 78 cm
Údaj o věku a hmotnosti  : 0 - 36 měsíců

Speciální vlastnosti:
> Úložný prostor
> Přebalovací pult
> Postranní otvor
> Síťové okénko
> Integrovaná kola
> Závěsné druhé dno
> Jednoduchý skládací mechanismus

Maximální zátěž :  15 kg

ZnačkaHauck
Alternativní produkty
Hauck Cestovní postýlka Sleep n Play Go Plus grey
Doporučená MOC 1 899 Kč1 569 Kč bez DPH
Hauck Cestovní postýlka Dream n Play Mickey Stars
Doporučená MOC 1 999 Kč1 652 Kč bez DPH
Hauck Cestovní postýlka Dream n Play Plus navy
Doporučená MOC 1 799 Kč1 487 Kč bez DPH
Hauck Cestovní postýlka Dream n Play Plus grey
Doporučená MOC 1 799 Kč1 487 Kč bez DPH
Hauck Cestovní postýlka Dream n Play beige
Doporučená MOC 1 599 Kč1 321 Kč bez DPH
Hauck Cestovní postýlka s pultem Sleep N Play Center Mickey Mouse Grey
Doporučená MOC 2 999 Kč2 479 Kč bez DPH