Hauck Cestovní přebalovací podložka Change Me, 70x80 cm, black

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Doporučená MOC
699 Kč s DPH
KódHK618332
ZnačkaHauck
EAN4007923618332
Popis

Change Me
> Velká cestovní přebalovací podložka (70 x 80 cm)
> Vysoce kvalitní, silně polstrovaný materiál odolný proti protržení
> 2 síťové kapsy na přebalovací potřeby
> S kapsou na zip

Na cesty // Tato velká přebalovací podložka (70 x 80 cm) je ideální volbou, pokud chcete vaše miminko přebalovat na cestách. Ať už na zadním sedadle, na veřejném přebalovacím pultu na letištích, v restauracích nebo na dálničních odpočívadlech – Vaše dítě bude vždy ležet na vlastní vysoce kvalitní polstrované podložce.
S úložným prostorem // Dvě síťové kapsy a jedna kapsa se zipem poskytnou úložný prostor na dětské potřeby. Přebalovací podložka je odolná proti natržení, omyvatelná a lze ji podle potřeby proměnit v kompaktní tašku, kterou budete mít vždy na dosah ruky.

Change Me
Tato velká přebalovací podložka (70 x 80 cm) je ideální volbou na hygienické přebalování vašeho miminka na cestách. Ať už na zadním sedadle, na veřejném přebalovacím pultu na letištích, v restauracích nebo na dálničních odpočívadlech – vaše miminko bude vždy ležet na vlastní vysoce kvalitní polstrované podložce. Potah podložky je odolný proti oděrkám, omyvatelný a může být podle potřeby proměněn v kompaktní tašku, kterou budete mít vždy po ruce. Dvě síťové kapsy a kapsa na zip nabízí dodatečný prostor k uskladnění menších potřeb.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu /  0,42 kg
Celková hmotnost produktu / 0,52 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení  /  2 x 80 x 70 cm

ZnačkaHauck