Hauck Chodítko Ride On 1-2-3 hearts

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Doporučená MOC
1 999 Kč s DPH
KódHK643051
ZnačkaHauck
EAN4007923643051
PopisTechnické parametry

Chodítko Ride On 1-2-3
> Mobilní hrací centrum, chodítko a odrážedlo
> Lze jednoduše přestavit
> Se zarážkami do schodů
> Podporuje vývoj motorických schopností
> Multifunkční hrací panel s hudbou

BAVIT SE!
Tři produkty v jednom - Chodítko Ride On 1-2-3 je skutečně všestranné.
Na začátku jej lze používat jako mobilní herní centrum, poté jako chodítko a nakonec jako odrážedlo - jednoduše nabízí chodítko bezpočet možností pro zabavení vašeho nejmenšího.
Kromě toho podporuje rozvoj motoriky vašeho dítěte a současně si s ním může vaše děťátko hrát.

UČENÍ HROU
Jakmile se vaše maličké začne batolit, je chodítko Ride On 1-2-3 ideální pro učení se hravou chůzí. Jakmile nabude vaše dítě jistoty ve svých krůčcích, lze sedačku vyjmout a přeměnit na aktivity chodítko.
Díky zarážkám a válečkům s protiskluzovými gumičkami bude váš malý objevitel vždy cestovat bezpečně.

SE ZVUKEM
„Kokpit“ vypadá téměř přesně jako uvnitř mámina nebo tátova auta. Barevná tlačítka na herním panelu povzbuzují děti k vyzkoušení a podporují tak rozvoj jejich motoriky.
Stisknutím se aktivuje „rádio“, které přehrává různé dětské písničky. K radosti rodičů lze hudební modul vypnout nebo odebrat. Na jeho místo pak lze podávat malé občerstvení.

ŘÍZENÍ JE ZÁBAVA
Konečně. Konečně je čas, aby si váš malý poklad vyzkoušel jízdu. Teď už jen stačí vylézt na sedátko, odrazit se a vyrazit za zábavou.

Tři produkty v jednom. Chodítko Ride On 1-2-3 je skutečný všestranný pomocník.
Poskytuje nespočet možností, jak zaměstnat Vašeho drobečka, nejprve jako mobilní hrací centrum, poté jako chodítko a později jako odrážedlo.

Skvělá zábava // Chodítko poskytuje čistou zábavu, podporuje vaše dítě při prvních krůčcích a současně podporuje rozvoj motoriky.
Naučit se chodit je snadné //  S chodítkem Ride On 1-2-3 může vaše dítě vyrazit na první průzkum v pouhých 6 měsících a zahájit tak svou první „lekci chůze nebo jízdy“. „Kokpit“ vypadá téměř přesně jako vnitřek mámina či tátova auta. K dispozici je volant, dvě zpětná zrcátka, velká zelená světla a samozřejmě klakson. Barevná tlačítka na hracím panelu vybízejí děti, aby si je vyzkoušely. Stisknutím se aktivuje „rádio“, které přehrává různé dětské písničky. K radosti rodičů lze hudební modul jednoduše odebrat. Na vytvořené místo pak lze podávat malé občerstvení. Vaše dítě bude svůj první vůz milovat.
Bezpečné a pohodlné //  S chodítkem Ride On 1-2-3 cestuje Vaše dítě vždy bezpečně, protože toto hrací centrum bylo vybaveno šesti zarážkami a dvěma válečky s protiskluzovými gumičkami. Měkké, polstrované sedadlo s vysokým opěradlem zaručuje dostatečnou oporu malým zádíčkům a poskytují pohodlí při cestách za dobrodružstvím.
Jak děti rostou... // Jakmile zvládne chůzi, může si vaše dítě vyzkoušet chodítko. Odstraněním sedátka se změní Ride On 1-2-3 v chodítko, objeví se dvě držadla, aby se váš drobeček měl kde pevně držet. Díky dvojitému nastavení výšky, se chodítko Ride On 1-2-3 snadno přizpůsobí výšce vašeho dítěte.

A Konečně, toto je okamžik, na který jsme všichni čekali. Konečně je čas, aby si váš malý poklad vyzkoušel jízdu. Teď už jen stačí pohodlně se usadit a odrazit se.

ZnačkaHauck

Hmotnost produktu:
Čistá hmotnost produktu /  5,00 kg
Celková hmotnost produktu /  6,05 kg

Rozměry:
Rozměry po složení  /   70 x 47 x 66 cm
Rozměry po postavení  /  74 x 58 x 62 cm

Speciální doplňky:
> Modul s hudbou
> Hrací díl (odnímatelný)
> Kola
> Zarážka do schodů
> Blikající světla

Výškové nastavení  / Ano, 3x
Lze přestavit  / Lze přestavit na chodítko
Odnímatelné sedadlo / Ano
Hrací díl (odnímatelný) /  Ano

Údaj o věku a hmotnosti :
Věk: od 6 měsíců do 12 kg