Hauck Nosič 4 Way black

Obrázek (1)
Obrázek (1)
Obrázek
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Obrázek (16)
Obrázek (17)
Doporučená MOC
1 149 Kč s DPH
KódHK581025
ZnačkaHauck
EAN4007923581025
Popis

Nosič 4 Way
> 4 možnosti nošení (břicho, záda & boky)
> Ergonomické dětské nosítko s doporučeným M-sedlem
> Opěrka hlavy a krku
> Rozložení váhy na ramena a boky
> Různé možnosti polohování

4 POLOHY:
1) Směrem k rodiči / 0-24 M
2) Směrem od rodiče / 6-36 M
3) Pozice na zádech / 6-36 M
4) Pozice na boku / 6-36 M

4 možnosti nošení // Nosič 4 Way je perfektní volbou pro aktivní rodiče, byl vyvinut s ohledem na ergonomické normy. Umožňuje nosit vaše děťátko na břiše, na zádech a na boku ve čtyřech různých polohách. S prodyšnou podšívkou a různými možnostmi nastavení splňuje Nosič 4 Way všechny předpoklady ke komfortnímu a ergonomicky správnému nošení dítěte.

Nošení ve fyziologické poloze ,,M" // Aby rodiče mohli své děťátko pohodlně nosit bříškem k sobě, lze sedadlo rozevřít pomocí zipu. Dítě v nosítkách tak automaticky sklouzne do ergonomicky správné a doktory doporučované M polohy (doširoka roztažené nožičky a kolínka minimálně v úrovni zadečku). Silně polstrované opěrky hlavy a krku zajistí, aby při chození nepadala hlavička.

Rostoucí // Nosítko 4 Way poskytne optimální komfort nejen Vašemu miminku, ale i jeho nosiči. Váha se rovnoměrně rozprostře na ramena a boky. Kromě toho lze nosítko individuálně přizpůsobit Vaší velikosti i velikosti Vašeho miminka.

Nastavitelné // Kromě možnosti nastavení délky pásu lze velikost Nosiče 4 Way ještě dodatečně regulovat pomocí zipů a vnitřních suchých zipů. Nosítko je tak možné vždy přizpůsobit velikosti dítěte.

Nosič 4 Way poskytuje nejvyšší komfort při nošení nejen dítěti, ale i rodičům. Nosí se na ramenou a dodatečně k odlehčení zad také na bocích. Délku ramenních a pánevních pásů lze individuálně nastavit. Pomocí uvnitř zabudovaných suchých zipů je možné dětská nosítka ještě dodatečně nastavit.

Nosič 4 Way zaručí Vašemu dítěti bezpečné držení a roste spolu s ním. Aby mohlo dítě komfortně sedět a zároveň jste i Vy měli pohodlí při nošení a šetřili Vaše záda, jsou nosítka kompletně vypolstrována. Dodatečně k tomu jsou nosítka vybavena stabilizačním polstrováním, které podpírá choulostivou oblast hlavy, krku a zad děťátka. Postranní polstrování v blízkosti hlavy poskytnou podpěru dětské hlavičce. Šířku lze regulovat pomocí přezek.

PRODYŠNÉ LÁTKY poskytují Vám i Vašemu děťátku dostatek pohodlí, prodyšné materiály dobře větrají a odvádějí vlhkost, takže je nosítko pohodlné i v teplých dnech.
Opěrka krku je vyrobena z měkkých bavlněných látek.

ZnačkaHauck