Hauck Ohřívač láhví do auta Feed Me, black

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Doporučená MOC
399 Kč s DPH
KódHK618097
ZnačkaHauck
EAN4007923618097
Popis

Feed Me
> Ohřívač lahví do automobilu
> Přípojka do autozapalovače s výkonem 12 V
> Na skleničky, pohárky a lahvičky
> Ochrana proti přehřátí
> Krátká doba ohřevu

Praktický pomocník na cesty // Tento kompaktní ohřívač lahví a flašek je vyroben z robustního strečového neoprenu a jeho součástí je jedinečný ohřívací element pro rychlé a rovnoměrné ohřátí pokrmu. Obal se přizpůsobí jakékoli lahvi a díky tomu je celý obsah ohřátý velmi rychle a stejnoměrně.
Do auta // Feed Me se díky svým rozměrům vejde do každého držáku nápojů v libovolném vozidle nebo jej lze pomocí věšáčku připevnit na přístrojovou desku. Přípojka s výkonem 12 V je vybavena ukazatelem stavu baterie a také integrovanou ochranou proti přehřátí. Potrava se díky tomu ohřeje až o 50 % rychleji, než je tomu u běžných ohřívačů flašek. Přípojka do každého autozapalovače s výkonem 12 V.

Feed Me
Tento kompaktní ohřívač lahví a skleniček je vyroben z robustního strečového neoprenu a jedinečného ohřívacího elementu. Materiál se přizpůsobí tvaru každé flašky a rychle a rovnoměrně ohřeje její obsah. Feed Me se díky svým rozměrům vejde do každého držáku nápojů v libovolném vozidle nebo jej lze pomocí věšáčku připevnit na přístrojovou desku. Přípojka s výkonem 12 V je vybavena kontrolkou stavu baterie a také integrovanou ochranou proti přehřátí. Pokrm se díky tomu ohřeje až o 50 % rychleji, než je tomu u běžných ohřívačů flašek. Přípojka do každého autozapalovače s výkonem 12 V.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,07 kg
Celková hmotnost produktu /  0,10 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení  / 10 x 10 x 12 cm

ZnačkaHauck