Hauck Pláštěnka 3W na tříkolové kočárky

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Doporučená MOC
659 Kč s DPH
KódHK550786
ZnačkaHauck
EAN4007923550786
Popis

PLÁŠTĚNKA NA KOČÁRKY 4W / 3W
UNIVERSÁLNÍ PLÁŠTĚNKY NA 4-KOLOVÉ / nebo 3-KOLOVÉ KOČÁRKY

SPOLEHLIVÁ OCHRANA PROTI VĚTRU A DEŠTI
ZVÝŠENÁ BEZPEČNOST DÍKY REFLEXNÍMU PÁSKU
NETOXICKÝ MATERIÁL A DOBRÁ CIRKULACE VZDUCHU

SPOLEHLIVÁ OCHRANA PROTI VĚTRU A DEŠTI // Díky dotykovému zapínání zůstane pláštěnka spolehlivě na svém místě během celého výletu a vaše dítě bude vždy v suchu.

SNADNÝ VSTUP DÍKY VELKÉMU OKÉNKU NA ZIP // Když vaše dítě potřebuje nastoupit nebo vystoupit z kočárku, můžete přední část pláštěnky snadno otevřít pomocí zipu.
Pláštěnka 3W je přizpůsobena specifické konstrukci tříkolových kočárků. Díky dodatečné gumě v oblasti opěrky nožiček, sedí pláštěnka na kočárku ještě lépe.

ZVÝŠENÁ VIDITELNOST DÍKY REFLEXNÍMU LEMU // Díky reflexnímu lemu je pláštěnka lépe viditelná za šera a nabízí dodatečnou bezpečnost při vašich ranních a večerních procházkách.

DOBRÁ CIRKULACE VZDUCHU A PŘÍSTUP K DÍTĚTI // Praktické peek-a-boo okénko nabízí dobrou cirkulaci vzduchu a zároveň vám umožňuje mít své dítě neustále na očích a v případě potřeby být rychle u něj.

ODOLNÝ A NETOXICKÝ MATERIÁL // Pláštěnka je vyrobena z pevné a odolné fólie PEVA, která je neškodná pro zdraví vašeho dítěte a umožňuje pláštěnku používat dlouhou dobu.

PO SLOŽENÍ ZABERE PLÁŠTĚNKA MÁLO MÍSTA // Díky malým rozměrům ve složeném stavu můžete pláštěnku snadno uložit, do nákupního košíku nebo do organizéru kočárku. Při změně počasí ji tak máte rychle po ruce.

UNIVERSÁLNÍ POUŽITÍ PRO 4-KOLOVÉ KOČÁRKY // Pláštěnka je kompatibilní s většinou čtyřkolových kočárků, od zn. Hauck : Rapid 4D, Move so Simply, Walk N Care, Uptown nebo Travel N Care.

UNIVERSÁLNÍ POUŽITÍ PRO 3-KOLOVÉ KOČÁRKY // Pláštěnka je kompatibilní s většinou tříkolových kočárků, od zn. Hauck : řada kočárků Runner nebo Rapid 3R.

PARAMETRY / 4W:
Hmotnost produkt // 0,28 kg
Rozměr po složení : x x x cm
Rozměr po rozložení : x x x cm

PARAMETRY / 3W:
Hmotnost produkt // 0,28 kg
Rozměr po složení : x x x cm
Rozměr po rozložení : x x x cm

ZnačkaHauck