Hauck Podložka do kočárku Liner Charcoal

Novinka
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Doporučená MOC
799 Kč s DPH
KódHK670033
ZnačkaHauck
EAN4007923670033
Popis

PODLOŽKA DO KOČÁRKU
> UNIVERZÁLNÍ PODLOŽKA DO KOČÁRKU
> VELMI POHODLNÁ DÍKY BAVLNĚNÉMU POTAHU
> SNADNÁ NA ÚDRŽBU

UNIVERZÁLNÍ ROZMĚR // Bavlněná podložka do kočárku je vhodná pro většinu kočárků, sporťáků a golfových holí, aby Váš každodenní život mohl být ještě flexibilnější.
SNADNÁ INSTALACE // Podložku lze velmi snadno připevnit do kočárku. Sofistikovaný design přichází ze 7 otvory pro 5-ti bodový bezpečnostní pás s různou výškou.
PŘÍJEMNÁ V KAŽDÉM ROČNÍM OBDOBÍ // Podložka je vyrobena z vysoce kvalitního bavlněného jerseye, který je prodyšný a dobře reguluje vlhkost. Brání přehřátí a pocení dítěte v kočárku v teplých dnech, a tím je ideální pro všechna čtyři roční období.
EXTRA POHODLÍ PRO VAŠE DÍTĚ // Díky měkkému polstrování se bude Vaše dítě cítit příjemně na každé procházce. Povrch podložky je měkký a pohodlný pro citlivou dětskou pokožku.
VYBERTE SI SVOU BARVU // Podložka je praktický doplněk kterým si můžete zpestřit svůj kočárek. Je dostupný v pěkných barvách a potisku. Stačí si vybrat.
OCHRANA KOČÁRKU // Podložka nemá jen funkci přinášející pohodlí, ale také funkci ochrannou. Podložka na sedátku chrání kočárek před nečistotami, drobečky a skvrnami. Vaše dítě si tak může v kočárku hrát beze strachu před drobnými nehodami.
LZE PRÁT V PRAČCE // Pokud je potřeba podložku vyčistit, jednoduše ji z kočárku vyjmete a vyperete. Díky "easy-care" designu lze podložku prát v pračce na 40° C.

PARAMETRY:

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,19 kg
Celková hmotnost produktu /  0,41 kg

Rozměr produktu /  70 x 37 x 3 cm
Věk : pro děti od narození do 48 měsíců

ZnačkaHauck
Alternativní produkty
Hauck Podložka do kočárku Liner Mickey Mouse Black
Novinka
Doporučená MOC 899 Kč743 Kč bez DPH