Hauck Podložka do kočárku Liner Charcoal

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Doporučená MOC
799 Kč s DPH
KódHK670033
ZnačkaHauck
EAN4007923670033
Popis

PODLOŽKA DO KOČÁRKU
> UNIVERZÁLNÍ PODLOŽKA DO KOČÁRKU
> VELMI POHODLNÁ DÍKY BAVLNĚNÉMU POTAHU
> SNADNÁ NA ÚDRŽBU

UNIVERZÁLNÍ ROZMĚR // Bavlněná podložka do kočárku je vhodná pro většinu kočárků, sporťáků a golfových holí, aby Váš každodenní život mohl být ještě flexibilnější.
SNADNÁ INSTALACE // Podložku lze velmi snadno připevnit do kočárku. Sofistikovaný design přichází ze 7 otvory pro 5-ti bodový bezpečnostní pás s různou výškou.
PŘÍJEMNÁ V KAŽDÉM ROČNÍM OBDOBÍ // Podložka je vyrobena z vysoce kvalitního bavlněného jerseye, který je prodyšný a dobře reguluje vlhkost. Brání přehřátí a pocení dítěte v kočárku v teplých dnech, a tím je ideální pro všechna čtyři roční období.
EXTRA POHODLÍ PRO VAŠE DÍTĚ // Díky měkkému polstrování se bude Vaše dítě cítit příjemně na každé procházce. Povrch podložky je měkký a pohodlný pro citlivou dětskou pokožku.
VYBERTE SI SVOU BARVU // Podložka je praktický doplněk kterým si můžete zpestřit svůj kočárek. Je dostupný v pěkných barvách a potisku. Stačí si vybrat.
OCHRANA KOČÁRKU // Podložka nemá jen funkci přinášející pohodlí, ale také funkci ochrannou. Podložka na sedátku chrání kočárek před nečistotami, drobečky a skvrnami. Vaše dítě si tak může v kočárku hrát beze strachu před drobnými nehodami.
LZE PRÁT V PRAČCE // Pokud je potřeba podložku vyčistit, jednoduše ji z kočárku vyjmete a vyperete. Díky "easy-care" designu lze podložku prát v pračce na 40° C.

PARAMETRY:

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,19 kg
Celková hmotnost produktu /  0,41 kg

Rozměr produktu /  70 x 37 x 3 cm
Věk : pro děti od narození do 48 měsíců

ZnačkaHauck
Alternativní produkty
Hauck Podložka do kočárku Liner Flowers Rose
Doporučená MOC 799 Kč660 Kč bez DPH
Hauck Podložka do kočárku Liner Light Grey
Doporučená MOC 799 Kč660 Kč bez DPH
Hauck Podložka do kočárku Liner Mickey Mouse Black
Doporučená MOC 899 Kč743 Kč bez DPH