Hauck Podložka pod autosedačku Sit on Me Deluxe

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Doporučená MOC
759 Kč s DPH
KódHK618028
ZnačkaHauck
EAN4007923618028
Popis

Sit on Me Deluxe
> Velká kvalitní dětská podložka
> Univerzální chránič sedadla osobních automobilů
> Protiskluzový
> Se zabudovanou přední kapsou
> Kompatibilní s ISOFIX
> Pro všechny dětské autosedačky a všechna dětská vajíčka

Podložka // Perfektní ochrana potahů autosedadla proti otlačeninám a škrábancům, které zapříčiňují dětské autosedačky. Součástí jsou otvory na ISOFIX a malé přední kapsy.
Jednoduché připevnění // Díky integrovaným otvorům na ISOFIX lze podložku používat spolu se všemi dětskými vajíčky a autosedačkami - také ve spojení s konektory Isofix.
Integrovaná kapsa // Integrované přední kapsy ze síťoviny jsou mimořádně praktické, protože poskytnou dostatek úložného místa na malé cestovní potřeby, které tak zůstanou na svém místě a budou kdykoli k dispozici.

Sit on Me Deluxe
Perfektní ochrana potahů Vašich autosedaček proti škrábancům a otlakům způsobenými dětskými autosedačkami. S integrovanými otvory na konektory ISOFIX a malými předními kapsami, které poskytují úložný prostor. Tato univerzální podložka je vyrobena z vysoce kvalitní umělohmotné pěny zajišťující extrémní odolnost. Tuto podložku lze zkombinovat společně se všemi dětskými podsedáky, vajíčky a autosedačkami, protože disponuje integrovanými otvory na konektory ISOFIX a může tak být použita do všech vozidel se systémem ISOFIX. Podložka Sit on Me Deluxe představuje praktickou ochranu sedačky i v případě, pokud je autosedačka prázdná, protože vždy udrží Vaše sedadla perfektně čistá. Přední i zadní strana je vyrobena z protiskluzového materiálu a zabraňuje tak pohybům dětské sedačky v průběhu jízdy. Integrované přední kapsy ze síťové tkaniny zajišťují úložný prostor pro drobné cestovní potřeby. Podložka je voděodolná a omyvatelná. 

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu /  0,77 kg
Celková hmotnost produktu / 0,87 kg
Rozměry :
Rozměry  /  120 x 46 x 1 cm

ZnačkaHauck