Hauck Podložka pod autosedačku Sit on Me

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Doporučená MOC
479 Kč s DPH
KódHK618011
ZnačkaHauck
EAN4007923618011
Popis

Sit on Me
> 2-dílná, univerzální dětská podložka
> Univerzální chránič sedadla osobních automobilů
> Pro všechny dětské autosedačky a všechna dětská vajíčka
> Protiskluzový
> Kompatibilní s ISOFIX

Ochrana potahů autosedadla // Perfektní ochrana potahů autosedadla proti otlačeninám a odřeninám, které způsobují dětské autosedačky. Univerzální podložka má na obou stranách protiskluzový a strukturovaný povrch, který zabrání nechtěným pohybům autosedačky tam a zpět, což zvyšuje stabilitu a bezpečnost. Díky otvorům na Isofix je vhodný do automobilů s přípojkami Isofix. 
Otvory na Isofix // Díky integrovaným otvorům na konektory Isofix je podložka Sit On Me perfektní volbou ke všem dětským autosedačkám a vajíčkům. Podložka kromě ochrany sedadla také zabrání nechtěným škrábancům z dětských autosedaček a zamezí nečistotám ze špinavých botiček.

Sit on Me
Perfektní ochrana potahů vašich autosedaček proti škrábancům a otlakům způsobenými dětskými autosedačkami. S integrovanými otvory na konektory ISOFIX. Tuto univerzální podložku lze použít pod všechny dětské autosedačky. Na obou stranách podložky se nachází protiskluzový a strukturovaný povrch, který zabraňuje nechtěným pohybům dětské autosedačky a zvyšuje tak stabilitu a bezpečnost. Mimo jiné také tato podložka zabraňuje nechtěným otlakům a oděrkám na sedadle vozidla, které může zapříčinit dětská autosedačka. Skvěle se hodí do vozidel s koženou nebo textilní výbavou. Tuto podložku lze zkombinovat společně se všemi dětskými podsedáky, vajíčky a autosedačkami, protože disponuje integrovanými otvory na konektory ISOFIX a může tak být použita do všech vozidel se systémem ISOFIX. Podložka Sit on Me představuje praktickou ochranu sedačky i v případě, pokud je autosedačka prázdná, protože vždy udrží Vaše sedadla perfektně čistá. Tato ochrana sedadla se skládá ze dvou částí, spodní část může být využita samostatně. Ideálně tak můžete Sit on Me zkombinovat s dětskými vajíčky.  

Hmotnost produktu :

Čistá hmotnost produktu / 0,49 kg
Celková hmotnost produktu / 0,62 kg
Rozměry :
Rozměry  /  97 x 47 x 1 cm

ZnačkaHauck