Hauck Potah na madlo-golfáče Handle Me 2-2ks, šedé _

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Doporučená MOC
299 Kč s DPH
KódHK618325
ZnačkaHauck
EAN4007923618325
Popis

Handle Me 2
> Chránič rukojetí golfových kočárků
> Chrání proti škrábancům a poškození
> Ideální u opotřebovaných rukojetí dětských kočárků
> Jednoduché upevnění suchým zipem
> Strečový materiál na flexibilní připevnění

Potah na rukojeť // Chrániče rukojeti dokonale zabrání poškození nebo nečistotám na rukojetích Vašeho golfového kočárku. Zároveň se tyto měkce polstrované chrániče postarají o to, aby bylo možné kočárek pohodlně a komfortně vozit. Polstrování je z měkkého neoprenu a díky tomu je extrémně odolné. Materiál je velmi pružný, díky tomu pasuje toto polstrování téměř na každou rukojeť golfového kočárku.
Náhradní potah na rukojeť // Handle Me 2 mohou také sloužit jako náhradní díl za poškozené a natržené rukojeti vašeho kočárku. Potahy jsou dlouhé 17 cm a mají zaoblený tvar. Upevňují se pomocí suchého zipu. 2 kusy v balení. Omyvatelné.

Handle Me 2
Tyto chrániče rukojeti dokonale zabrání poškození nebo nečistotám na rukojetích vašeho golfového kočárku. Zároveň se tyto měkce polstrované chrániče postarají o to, aby bylo možné kočárek pohodlně ovládat. Handle Me 2 mohou také sloužit jako náhradní díl pro poškozené a natržené rukojeti vašeho kočárku. Náhradní rukojeti se pak jednoduše přetáhnou přes původní poškozenou rukojeť a upevní se pomocí suchého zipu. Handle Me 2 jsou z měkkého neoprenu a díky tomu jsou extrémně odolné. Protože se jedná o velmi pružný materiál, sedí toto polstrování téměř na každou rukojeť kočárku. Potahy jsou dlouhé 17 cm a mají zaoblený tvar. 2 kusy v balení. Omyvatelné.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,03 kg
Celková hmotnost produktu / 0,06 kg

Rozměry:

Rozměry po postavení /  17 x 5,5 x 2 cm

ZnačkaHauck