Hauck Přístavná postýlka Face to Me 2, melange grey

Výprodej
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Obrázek (9)
Obrázek (10)
Obrázek (11)
Obrázek (12)
Obrázek (13)
Obrázek (14)
Obrázek (15)
Doporučená MOC
4 299 Kč s DPH
KódHK608531
ZnačkaHauck
EAN4007923608531
Zákazníci k tomuto zboží kupují
Hauck Síťka na kočárek/postýlku/autosedačku Protect Me
Doporučená MOC 259 Kč214 Kč bez DPH
Popis

Face to Me 2
> Přídavná postýlka s pozicí "anti-reflux"
> Dobrá cirkulace vzduchu
> Flexibilní nastavení výšky
> Ideální pro postele typu boxspring
> Výškově nastavitelná boční část
> Stojan zamezující převrhnutí
> Lze složit na plocho

Bezpečný spánek // Tato roztomilá přístavná postýlka je vybavena funkcí Anti Reflux, která zabrání pohybu žaludeční kyseliny zpět do jícnu a zaručí tak větší bezpečnost miminka.
Flexibilní nastavení výšky // Díky výškovému nastavení do 5 poloh můžete Face to Me 2 dokonale přistavit k Vaší posteli, nehledě na to, zda vlastníte nízkou postel, nebo vysokou postel typu boxspring.
Heboučké hnízdečko // V této roztomilé a heboučké postýlce se bude každé miminko od prvních dnů cítit skvěle. Nejvyšší komfort zaručuje prodyšná matrace, měkký plyšový okraj a síťová tkanina v postranních okýnkách.
Posuvný postranní díl // V příjemné Face to Me 2 budete mít vaše novorozeňátko zcela nablízku a přece ve své postýlce. Postranní díl lze posunout směrem dolů a díky tomu můžete miminko rychle uklidnit nebo pohodlně nakojit, aniž byste museli vstávat.
Ploché složení // Když už postýlku pro miminko nebudete potřebovat, nebo ji bude chtít přepravit k babičce, můžete ji složit do plochého tvaru za pár sekund. 

Face to Me 2 // Měkoučká přístavná postýlka
Postýlka je vybavená funkcí Anti Reflux, která zabrání  pohybu žaludeční kyseliny zpět do jícnu. Miminko tak bude v měkkém Face to Me 2 ve vaší blízkosti a zároveň ve své vlastní postýlce. Pomocí snižovacího postranního dílu můžete miminko rychle uklidnit nebo pohodlně nakojit, aniž byste museli vstávat.
Pomocí nastavení výšky do 5 poloh můžete Face to Me 2 přistavit k Vaší posteli, nehledě na to, zda se jedná o nízkou, nebo vysokou postel typu boxspring. Následně postýlku připevníte pásy k vaší posteli, aby se postýlka třeba během noci neposunula. Poté už si miminko může hebkou postýlku užít naplno.
Přes den je možné používat Face to Me 2 jako kolébku. Pro tento účel stačí opět uzavřít postranní část.
Přes síťovou látku miminko vždy uvidí ven a zároveň se zajistí optimální cirkulace vzduchu. Díky příjemným materiálům, prodyšné matraci a měkkému plyšovému okraji se bude váš poklad cítit pokaždé jako v bavlnce.
Pokud cestovní postýlku již nepotřebujete nebo ji chcete přepravit k babičce a dědovi, stačí ji několika málo tahy složit.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 10,00 kg
Celková hmotnost produktu  11,90 kg

Rozměry :
Rozměry po složení  / 94 x 60 x 20 cm
Rozměry po postavení  /  94 x 60 x 86 cm
Počet možností nastavení : 5
Údaj o věku a hmotnosti  :  0 - 9 měsíců

Speciální vlastnosti: 
> Posuvný postranní díl
> Síťované okénko
> Výškově nastavitelné
> Jednoduchý skládací mechanismus

Maximální zátěž : 9 kg

ZnačkaHauck