Hauck Rukavice na kočárek 2v1 Grab Me, black ¨

doprodej
Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Doporučená MOC
499 Kč s DPH
KódHK618493
ZnačkaHauck
EAN4007923618493
Popis

Grab Me
> Teploučké rukavice 2v1 na kočárek
> Heboučká podšívka
> Odolný materiál odpuzující vodu
> Vhodné pro téměř všechny sportovní a golfové kočárky
> Univerzální využití

Hebké rukavice 2v1 na kočárek // Už nikdy více studené ruce! Tyto měkoučké a příjemně teplé rukavice Grab Me jsou ideální na držení rukojetí dětských kočárků a budou vašim nejlepším společníkem v zimních měsících. Vnější strana je voděodolná, vaše ruce tak zůstanou i v dešti a sněhu pěkně v suchu. Z vnitřní strany se nachází hebký fleecový materiál. Rukavice lze upevnit v různých variantách na téměř všechny kočárky.
Dvě varianty nošení // Pokud se pomocí zipu propojí obě části, poslouží Grab Me jako teploučký rukávník ideální na spojené rukojeti. Pro snadnější uchycení se rukávník připevňuje na kočárek pomocí patentek. 
Ruce pěkně v teple // Pokud se obě části oddělí od sebe, vniknou tak dvě měkoučké rukavice ideální jak na spojené tak na oddělené rukojeti kočárků. Díky tomu jsou rukavice 2v1 ideální jak na sportovní kočárky se spojenou rukojetí tak na golfové kočárky s oddělenými rodičovskými madly.

Grab Me
Už nikdy více studené ruce! Tyto měkoučké a příjemně teplé rukavice 2v1 Grab Me na madlo dětského kočárku budou vaším ideálním společníkem v zimních měsících. Vnější strana je voděodolná, vaše ruce tak zůstanou v dešti i ve sněhu pěkně v suchu. Z vnitřní strany se nachází hebký fleecový materiál.
Tyto rukavice 2v1 lze upevnit v různých variantách na téměř všechny kočárky. Pokud se pomocí zipu propojí obě části, poslouží Grab Me jako velký rukávník ideální na kočárky se spojeným rodičovským madlem. Pokud se naopak obě části od sebe oddělí, můžete je používat jako samostatné rukavice. Díky tomu lze rukavice 2v1 používat podle potřeby na sportovní kočárky se spojenou rukojetí nebo na golfové kočárky se dvěma oddělenými rukojeťmi. Pro snadnější uchycení se rukavice 2v1 připevňují na madlo kočárku pomocí patentek.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,80 kg
Celková hmotnost produktu /  1,00 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení  /  30 x 40 x 3 cm

ZnačkaHauck