Hauck Síťka na kočárek/postýlku/autosedačku Protect Me

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Doporučená MOC
259 Kč s DPH
KódHK618196
ZnačkaHauck
EAN4007923618196
Popis

Protect Me
> Univerzální síťka proti hmyzu
> Jemná síťovina s malými očky, odolná proti protržení
> Na dětské kočárky, dětská vajíčka a cestovní postýlky

Praktická síťka proti hmyzu // Tuto ochranu proti hmyzu skvěle upotřebíte na dětských vajíčkách, kočárcích a cestovních postýlkách. Síťka děťátko spolehlivě ochrání proti hmyzu, zároveň je prodyšná a elastický materiál umožní univerzální možnosti využití. 

Protect Me
Tato ochrana proti hmyzu na dětská vajíčka, kočárky a cestovní postýlky spolehlivě ochrání Vaše děťátko. Je složena z velmi elastického materiálu, díky němuž ji lze víceúčelově použít na všechna dětská vajíčka, ale také na kočárky a golfové kočárky. 
Vaše děťátko tak bude moci klidně spát ať už jste na procházce nebo na zahradě. Síťku lze také použít na cestovní postýlky a ohrádky. Materiál bezpečně ochrání před hmyzem a zároveň je prodyšný. Ochrana proti hmyzu je tak odolná, že najde využití i u kočárků, které jsou odložené stranou, např. ve sklepě poschoďového domu. Hodí se pro všechna dětská vajíčka skupiny 0 a 0+, stejně jako na mnoho kočárků a golfek.

POZOR: Nikdy nepoužívejte Protect Me během jízdy v automobilu na dětském vajíčku, protože tím můžete zamezit přístupu k systému bezpečnostních pásů.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,04 kg
Celková hmotnost produktu / 0,09 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení  /  100 x 50 x 0,5 cm

ZnačkaHauck