Hauck Skládací stolek Play on Me k autosedačkám Skupiny 1

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Doporučená MOC
699 Kč s DPH
KódHK618400
ZnačkaHauck
EAN4007923618400
Popis

Play on Me
> Skládací hrací stůl k dětským sedačkám skupiny I
> S úložným prostorem
> Snadno omyvatelný
> Flexibilní nastavení délky bezpečnostního pásu
> Ideální na cestování

Hrací stolek do auta // S tímto hracím stolkem se vaše děťátko zaručeně nebude na cestách nudit. Play on Me je vhodný pro všechny dětské sedačky skupiny I, snadno se na ně položí. Kolem vašeho dítěte se připevní pomocí nastavitelného pásu.
Na dlouhé cesty // Tento měkce polstrovaný hrací stůl má otvory na bříško a s plochou ca. 40 x 35 cm nabídne dostatek místa na ty nejoblíbenější hračky. Vyvýšený okraj zabrání vyklouznutí hraček ze stolku. Play On Me je omyvatelný, lze složit a v nutných případech zaručí přístup k dítěti.

Play on Me
S tímto hracím stolkem se Vaše dítě na cestách rozhodně nebude nudit. Play on Me je vhodný pro všechny dětské sedačky skupiny 1, jednoduše se položí na sedačku a připevní kolem dítěte nastavitelným bezpečnostním pásem. Měkce polstrovaný hrací stolek má vyhrazené místo na bříško a s odkládací plochou ca. 40 x 35 cm je přesně tak velký, aby se na něj bez obav vešly všechny oblíbené hračky. Díky vyvýšenému okraji hračky nespadnou na zem. Na levé straně jsou dvě kapsy na suchý zip, na pravé naleznete dvě síťové kapsy, čímž tento produkt poskytuje dostatek úložného prostoru. Play on Me je omyvatelný, skládací a umožní v nouzových situacích přístup k vašemu potomkovi.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,39 kg
Celková hmotnost produktu / 0,41 kg

Rozměry :
Rozměry po postavení /  70 x 21 x 5 cm
Rozměry po složení / 35 x 40 x 21 cm

ZnačkaHauck