Hauck Sluneční clona roleta Shade Me 2, 2ks

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Doporučená MOC
429 Kč s DPH
KódHK618059
ZnačkaHauck
EAN4007923618059
Popis

Shade Me 2
> Praktická ochrana proti slunci
> Připevnění na postranní okno pomocí spony
> Připevnění pomocí přísavek
> Funkce vyrolování jednou rukou
> Univerzální využití

Sluneční ochrana // Tyto vysoce kvalitní sluneční roletky efektivně ochrání před přímými slunečními paprsky a díky tomu i před rychlým přehřátím uvnitř vozidla. Lehký a odolný, síťový materiál má šířku 37 cm a lze jej libovolně nastavit do délky. Roleta nenarušuje pohled ven z vozidla.
Jednoduché připevnění // Roletu lze připevnit buď pomocí dvou věšáčků s háčkem přímo na okno vozidla, nebo pomocí extra silné přísavky na okenní tabuli. Tato sluneční ochrana se vyroluje zmáčknutím tlačítka po straně vodící lišty. 2 ks v balení.

Shade Me 2
Tyto kvalitní sluneční rolety efektivně chrání proti přímým slunečním paprskům a také proti rychlému a nebezpečnému přehřátí uvnitř automobilu. Lehký a odolný, síťový materiál má šířku 37 cm a lze jej libovolně nastavit do délky. Roleta nenarušuje pohled ven z vozidla. Shade Me se vyroluje stiskem tlačítka na straně kolejničky. Připevnit lze roletu buď pomocí dvou věšáčků s háčkem přímo na okno vozidla, nebo pomocí extra silné přísavky na okenní tabuli. 2 ks v balení.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu /  0,40 kg
Celková hmotnost produktu /  0,49 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení  / 1 x 47 x 41 cm

ZnačkaHauck
Alternativní produkty
Hauck Sluneční clona na kočárek UV 50+ Sunshade
Doporučená MOC 499 Kč412 Kč bez DPH