Hauck Termo pouzdro 2 láhve Refresh Me 2

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Doporučená MOC
299 Kč s DPH
KódHK618226
ZnačkaHauck
EAN4007923618226
Popis

Refresh Me 2
> Termo pouzdro na 2 lahvičky
> Jednoduché připevnění
> Na všechny standardní flašky a skleněné láhve
> Odolné

Termo obal na dětskou láhev // Termo obal na láhve udrží díky dvojité silné izolaci všechny nápoje a lahvičky mnohem déle teplé, či studené – i v případě extrémních teplot – a nabízí dostatek místa na dvě velké dětské lahve, dva pohárky nebo dva „obědy ve skle“.
Snadné připevnění // Obal na láhve je vybaven vysoce kvalitním zipem, malou síťovou kapsou a průhlednou kapsou na jmenovku. Připevní se na každý kočárek pomocí patentky. Stejně jednoduše se zase odejme. Díky praktickým úchytkám můžete obal vzít kamkoli. Mimořádně praktický je v létě - při výletech na pláž si obsah flaštičky udrží vždy tu správnou teplotu.

Refresh Me 2
Tento izolovaný termo obal na láhve udrží díky dvojité silné izolaci všechny nápoje a lahvičky mnohem déle teplé, či studené – i v případě extrémních teplot – a nabízí dostatek místa na dvě velké dětské lahve, dva pohárky nebo dva „obědy ve skle“. Obal na láhve je vybaven vysoce kvalitním zipem, malou síťovou kapsou a průhlednou kapsou na jmenovku. Připevní se na každý kočárek pomocí patentky. Stejně jednoduše se zase odejme. Díky praktickým úchytkám můžete obal vzít kamkoli. Mimořádně praktický je v létě, při výletech na pláž si obsah flaštičky udrží vždy tu správnou teplotu.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,13 kg
Celková hmotnost produktu / 0,22 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení /  10 x 19 x 23 cm

 

ZnačkaHauck