Hauck Zrcátko do auta Watch Me-2, přední_

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Obrázek (7)
Obrázek (8)
Doporučená MOC
499 Kč s DPH
KódHK618387
ZnačkaHauck
EAN4007923618387
Popis

Watch Me 2
> Zrcátko na přední sklo vozidla
> Pro všechny dětské autosedačky instalované po směru jízdy
> Kvalitní materiály a zpracování
> Pevná přísavka
> Bezpečné a jednoduché připevnění

Na dětské sedačky v pozici po směru jízdy vozidla // S tímto zrcátkem budete mít dítě umístěné v autosedačce po směru jízdy vždy na dohled, aniž byste se museli otáčet. Zrcátko Watch Me 2 se připevňuje na přední sklo vašeho automobilu.
Snadné připevnění // Watch Me 2 se připevňuje pomocí vysoce kvalitní přísavky s podílem kaučuku, která bezpečně a pevně přilne ke každé čisté skleněné ploše, která byla zbavená mastnoty. Pomocí integrovaného otočného kloubu můžete zrcátko namířit vždy přesně na vaše dítě.

Watch Me 2
S tímto zrcátkem na čelním skle vozidla budete mít dítě ve všech typech autosedaček umístěných po směru jízdy vždy na dohled. Nemusíte se tak při řízení vozidla pokaždé otáčet na dítě, abyste zkontrolovali,  zda je v pořádku, ale postačí vám pouze pohled do Watch Me 2 zrcátka. Tímto způsobem zajistíte bezpečnost nejen dítěti, ale i celé posádce vozidla. Watch Me 2 se připevňuje pomocí vysoce kvalitní přísavky s podílem kaučuku, která bezpečně a pevně přilne na každé čisté skleněné ploše, která byla zbavená mastnoty. Pomocí integrovaného otočného kloubu můžete zrcátko vždy namířit přesně na vaše dítě. Zrcátko je vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu odolného proti zlomu.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu / 0,07 kg
Celková hmotnost produktu / 0,10 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení  / 8 x 13,5 x 6 cm

ZnačkaHauck