NIP GREEN line kalíšky, stohovací

Obrázek
Obrázek
Obrázek 0
Obrázek 1
Obrázek 2
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Obrázek (6)
Doporučená MOC
359 Kč s DPH
KódNIP37088
ZnačkaNIP
EAN4000821370883
Zákazníci k tomuto zboží kupují
NIP GREEN line lžička, 3ks
Doporučená MOC 129 Kč107 Kč bez DPH
Popis

Všechny produkty kolekce "Green line" se skládají nejméně z 90% obnovitelných surovin.

Původ surovin:
Většina surovin, které používáme pro naši řadu "Green line", pochází z cukrové třtiny z Brazílie. Zde se ujišťujeme, že cukrová třtina pochází pouze z regulovaných pěstebních oblastí. Díky intenzivní spolupráci s našimi dodavateli můžeme vyloučit možnost, že suroviny, které používáme, pocházejí z chráněných oblastí, jako je Amazonka nebo Pantanal. Organický materiál z cukrové třtiny Základní materiál se skládá ze 100% cukrové třtiny. Během zpracování cukrové třtiny vzniká šťáva, aby bylo možné z této cukrové třtiny vyrábět dětské výrobky, přidává se do šťávy malé množství minerálů a přísad. Tím se získá vysoce kvalitní biopolymer, v našem případě polyethylen (= PE). Při výběru biomateriálu věnujeme zvláštní pozornost zajištění toho, aby splňoval naše vysoké standardy kvality (např. stabilita a tepelná odolnost). Pouze pokud splní tyto požadavky na 100%, zpracováváme vybraný materiál na naše produkty.

POPIS:
Pět stohovacích kalíšků, které lze stavět na / do sebe.
Vyrobeno z více než 90% obnovitelných surovin (uhlohydráty - sacharidy na biologické bázi (včetně cukru, škrobu nebo celulózy) a rostlinné oleje (bez palmového oleje)).
Balení vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru.
Vhodné pro hraní v písku nebo doma na podlaze.
Design vhodný pro děti v jemných barvách.

Bezpočet možností a variací - skládejte a hrajte si - na pískovišti, ve vodě, u stolu či na podlaze, nebo si postavte věž cca 30 cm vysokou. Skládání kalíšků podporuje rozvoj koordinace ruka-oko. Čísla a otvory na spodní straně kalíšku podporují první krůčky v počítání.


Nerozbitný, lehký materiál.
Vhodné od 6 měsíců.
0% BPA.
Bez obsahu PVC.
Bez melaminu.

Vyrobeno v Německu.

ZnačkaNIP