Hauck Organizér Organize Me, na zadní sedadla, black

Obrázek
Obrázek
Obrázek (1)
Obrázek (2)
Obrázek (3)
Obrázek (4)
Obrázek (5)
Doporučená MOC
599 Kč s DPH
KódHK618080
ZnačkaHauck
EAN4007923618080
Popis

Organize Me
> Organizér na zadní sedadla automobilu
> Praktické poutko pro přenášení
> Flexibilní vnitřní přihrádky
> Protiskluzový
> Jednoduché připevnění pomocí bezpečnostního pásu vozidla

Flexibilní využití // Tento flexibilní organizér se perfektně hodí mezi dvě dětské autosedačky na zadní sedadlo Vašeho osobního automobilu, SUV nebo minivanu a nabízí místo pro všechno, co potřebujete na cestách. Až šest pružných dělících přihrádek, dva držáky lahví stejně jako síťové kapsy bezpečně uskladní všechny potřebné věci. Díky praktickému poutku je Organize Me vždy po ruce i mimo vozidlo.
Snadné upevnění // Protiskluzový organizér je vyroben z vysoce odolného materiálu, který odpuzuje vodu. Aby organizér bezpečně držel na zadních sedadlech, může být připevněný pomocí bezpečnostního pásu vozidla. 

Organize Me
Tento flexibilní organizér se perfektně hodí mezi dvě dětské autosedačky na zadní sedadlo Vašeho osobního automobilu, SUV nebo minivanu a nabízí místo pro všechno, co potřebujete na cestách. Až šest pružných dělících přihrádek, dva držáky lahví stejně jako síťové kapsy bezpečně uskladní všechny potřebné věci. Díky praktickému poutku je Organize Me vždy po ruce i mimo vozidlo. Organizér je protiskluzový a skládá se z odolného materiálu, který odpuzuje vodu. Aby organizér bezpečně držel na zadních sedadlech, může být připevněný pomocí bezpečnostního pásu vozidla. Materiál: 100 % polyester, omyvatelný.

Hmotnost produktu :
Čistá hmotnost produktu /  0,75 kg
Celková hmotnost produktu /  0,91 kg
Rozměry :
Rozměry po postavení  /  35 x 24 x 21 cm

ZnačkaHauck